Tel.: (58) 77 40 600 | Fax: (58) 77 40 603

16.02.2021

Oferty Pracy

Młodszy Operator Ruchu

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów sterowania i zapewnienie ciągłości produkcji w zakładzie
  • Monitorowanie parametrów produkcyjnych związanych z utrzymaniem ruchu
  • Diagnostyka usterek maszyn, urządzeń i współudział w usuwaniu awarii

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu energetycznym, elektrycznym lub elektromechanicznym
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność diagnostyki oraz naprawy układów elektrycznych, sterowania oraz pneumatyki
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV w zakresie eksploatacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle, energetyce będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie na  czas nieokreślony
  • Szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Możliwość  podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu
  • Zdobycie dużego doświadczenia
  • Szeroki pakiet socjalny i medyczny